RSS

GOG: 2 klasikiniai kompiuteriniai žaidimai už 6$?..

03 Sep

Vyresnės kartos geimeriai turbūt žino tokį dalyką, kaip GoG.com. Dar neatradusiems šio gėrio – tai projektas, kuris pardavinėja senus (klasikinius*!) kompiuterinius žaidimus, pritaikytus Windows XP bei Windows Vista operacinėms sistemoms ir be jokių ten DRM ir panašių kvailysčių. Ir vieno žaidimo kaina – nuo 6 iki 10 JAV dolerių.

Projektas šiomis dienomis švenčia savo pirmąjį gimtadienį, ir ta proga skelbia tikrai neblogą akciją – du žaidimai už vieno kainą, ir žaidimus galima rinktis pačiam. Tiesa, pasirinkimas ne iš viso jų katalogo, o tik iš 33 Interplay išleistų produktų, bet ir to tikrai pakanka.
Akcija galioja iki kito antradienio 6 val. ryto Lietuvos laiku (heh, atrodo teisingai konvertavau iš EDT į GMT? ;)

Kaip visa tai veikia? Labai paprastai ir patogiai. Pasirenkate žaidimus, apmokate (Visa, MasterCard ar paypal) ir jūsų pasirinkti žaidimai atsiranda jūsų virtualioje lentynėlėje, iš kurios galite bet kada ir bet kiek kartų parsisiųsti. Parsisiunčiamas setup.exe failas, kuris ir atlieka visą instaliaciją, be jokių virtualių imidžų ir panašių dalykėlių.

Paprastai prie paties žaidimo pridedamas ir visoks fan-stuff: žaidimo manualas, garso takelis mp3 formatu, wallpaperiai ir kitokie antraeiliai ar trečiaeiliai dalykai.

Pats ką tik už 30$ įsigijau dešimtį savo paauglystės žaidimų. Ir tikrai žinau, kad vėliau pirksiu dar daugiau – kainos juokingos, projekto idėja – labai gera, o žaidimų – daug, ir gerų. Ir net jei nežaisiu jų taip, kaip žaisdavau tada, vis tiek – galų gale ko vertas vien tas jausmas, kad turiu ir jau niekaip nebepamesiu / nenukišiu / nenuskolinsiu tos dalelės grynosios nostalgijos ;)

_________
* tokius, kaip Fallout 1&2, Heroes of Might & Magic I-III , Duke Nukem 3D, Redneck Rampage, Might & Magic I-VI ir taip toliau…

 
4 Comments

Posted by on 2009 rugsėjo 3 in Žaisti

 

Tags: ,

4 responses to “GOG: 2 klasikiniai kompiuteriniai žaidimai už 6$?..

 1. jago

  2009 rugsėjo 3 at 14:18

  Mhm, geras saitas. Reikės namie pasidaryti dedikuotą senų geimų laptopą.

   
 2. softly.lt

  2009 rugsėjo 3 at 14:50

  Tikrai neblogą pasirinkimą turi. Man rodos, kad tokių gerų naujų žaidimų dabar visai neleidžia:(

   
 3. DNR

  2009 rugsėjo 7 at 7:59

  Blemba pavojinga ten eit. Aš kaip klasikos megėjas… Aš dabar kaip tik pirmąjį Unreal su broliu tinklu kartu pereidinėju. Nors šitas aišku ne toks jau senas. Kokį „Doom“ taip pat mielai pažaisčiau. Ir pažaisiu :)

   
 4. adis

  2009 rugsėjo 7 at 14:06

  O kas ten pavojingo? Kainos tikrai nesikandžioja :)

  O dėl Doom – susimedžiok wad’us (jei nerasi – rašyk asmeniškai, aprūpinsiu ;), o klientas http://sourceforge.net/projects/doomlegacy/ , tai galėtumėm kada ir per tinklą sumest.

  Aš kartą į porą mėnesių Doom 2 vis pralekiu.

   
 
Popo.lt tinklaraščiai. Hosting powered by   serverių hostingas - Hostex
Eiti prie įrankių juostos