Aha – lakštingalos negali nečiulbėti, o NK – nevėluoti… Bet šįkart vis tiek susisukome gana greitai. Bajeris, bet užstabdė spaustuvė, užšventusi Naujuosius metus :D
Taigi, kas įdomesnio paskutiniajame pernykščiame numeryje?
Numerio tema – geriausi metų produktai. Čia apima ir paslaugas, programinę įrangą, žaisliukus, info resursus ir t.t. Žodžiu, sėdėjome prie židinio, grukšnojome kas vyną, kas brendį, kas viskį, žiūrėdami į liepsnas maloniai prisiminėme, ką šiemet patyrėme ar čiupinėjome geriausio…
NOT!!!
Keliskart rinkomės redakcijoje, nebuvo net arbatos (redakcija kaip tik kėlėsi į naujas patalpas, tad nebuvo ne tik arbatžolių, bet net ir normalių kėdžių), ginčijomės ir pliekėmės („LG Optimus 2X“? Nu ką aš žinau… geriau jau dėkim „LG Optimus 3D“… Ką? Nesąmonė tas „Red Dead Redemption“! Dedam „Skyrimą“ ir viskas!), kol galiausiai šiaip ne taip sutarėme…
BEVEIK NOT!
Jei jau visiškai rimtai, tai gana argumentuotai diskutavome ir bandėme prisiminti, su kuo įdomiausiu, vertingiausiu ir įsimintiniausiu susidūrėme šiemet. Bet arbatos ir normalių kėdžių vis tiek nebuvo :/
– – –
Kas čia toliau?.. A, reportažas iš „AppCamp„. Su Antanu darėme eksperimentą – jis atėjo jau beveik su komanda ir damušinėjo appsą, aš atėjau ir pradėjau nuo… ne, ne nuo nulio, bet nuo idėjos.
Abiems mums pasisekė. Antanas appsą pridavė, aš įrodžiau, kad komandą tokio renginio metu įmanoma susirinkti (bet paties appso nė nepradėjau. Geriau minkysime jį lėtai, bet kokybiškai). O visiems, kam smagu krapštyti savo išmaniuosius, apsilankyti „AppCampe“ rekomenduoju. Juolab, kad renginys bent jau iki šiol buvo nemokamas.
– – –
Nepamainomasis Rokiškis šįkart filosofuoja apie „Google+“. Tiksliau, jį kažkoks kuklumo priepuolis ištiko, tai ne tiek pats pasakoja, kiek kitų klausinėja. Bet gavosi įdomiai.
– – –
Jaučiatės gyvenantys pernelyg privačiai? Tada „Foursquare“ – kaip tik jums. Pranešk visam pasauliui, kur šią akimirką esi ir laimėk ten visokių virtualių lipdukų, titulų ir t.t.! Kokie nors naktiniai barai gal net taurę gėrimo ta proga pastatys…
O jei rimtai, tai visai fun. Ir jei chebra plačiau naudotų, būtų visai naudinga – galima būtų realiu laiku matyti, kur kas alutį šįvakar maukia, ar bent jau matyti kažkokias tendencijas, kur kas dažniau ar rečiau ganosi.
Kas dėl saugumo – na, naudojamas SSL, be to, tavo įsiregistravimus (angl. check-in) atseit mato tik tavo draugai (tipo, tie, kuriuos priimi į friendus, o ne visas platusis internetas).
Dar ten galima objektų merais tapti – tipo, aš ant šito, šito ir ano akmens lipu dažniausiai, aš jų karalius!!! TAI NIEKAS NEBANDOT DIDŽIOJOJE ALAUS KRAUTUVĖJE REGISTRUOTIS, AIŠKU???
– – –
Du gudrafonai, du straipsniai. „Nokia N9“ ir „Samsung Galaxy Note“.
Pirmasis – toks truputį keistas, bet visai teigiamas „Nokios“ bandymas prastumti naują išmaniųjų valdymo paradigmą, antrasis – na, antrasis tikrai yra ž v ė r i s. Kodėl žvėris, suprasite paskaitę paskutinį jo apžvalgos skyrelį. Nors subjektyviai rekomenduoju paskaityti ir viską, kas yra prieš tai… ;)
– – –
Intervas. Kaip jau rašiau, man kažkaip sekasi su intervais. Šįkart – su tautiečiu, nuspėjusiu išmaniųjų telefonų bangą prieš keturis dešimtmečius. 81-erių metų vyriškis, kuriam iš išvaizdos neduotum daugiau 60-ies, kuris kalba kaip modernus trisdešimtmetis, ir ne tik naudojasi šiuolainiėmis IT, bet jas ir kuria.
Nemėgstu skambių žodžių, bet tikrai kažkas nerealaus, įvertinus visas aplinkybes.
– – –
Painiava su tais androidais. Vieni tik gudrafonams, kiti – tik planšetams, o va 4.0, sako, skirtas ir tiems, ir tiems… Ir viskas judama paprastumo link. Ne visai man tai patinka, bet dauguma userių turbūt džiaugsis…
Ta proga ir čiupinėjame Gūglio „ledų batonėlį“…
– – –
Dar ten numeryje yra apie daugiafunkcius įrenginius, apie tai, kaip žmonės įsivaizdavo šiandieninį pasaulį prieš keliasdešimt metų (ir kas iš to išėjo), apie tai, kokį įspūdį gudrafonai palieka pirmąkart juos maigantiems, ir dar šio to. Tai žodžiu – malonaus ir naudingo skaitymo, ar kaip ten…
P.S. A, ir dar yra padėkliukas kavai DVD diskas su keliais Charlie Chaplino filmais, Androido emuliatoriumi Windowsams, mokamo Avast! licencija ir dar visokio skaitmeninio gėrio, kurį patys galite užtingėti siųstis, todėl mes šį darbą atlikome už jus.