RSS

Nešvari sąžinė?

15 Apr

Keleivių kontrolė

Man LABAI įdomu, kodėl kontrolieriai iš raudonojo autobusiuko, kai tik pamato, kad juos fotografuoji, IŠKART nusisuka? Ir taip kelis kartus, iš kurios pusės befotografuotum?..

NEŠVARI SĄŽINĖ, KĄ???

 
10 Comments

Posted by on 2009 balandžio 15 in Taaaip...

 

Tags:

10 responses to “Nešvari sąžinė?

 1. clea

  2009 balandžio 15 at 15:39

  na, jeigu man tektų būt kontrolieriaus kailyje ir mane kas fotkintų, tai reik manyt irgi nusisukčiau. nežinau kaip tieji, bet aš tiesiog nelb mėgstu :)

  o šiaip nors kontrolė man dažniausiai kelia niurzgėjimo emocijas, neseniai buvo vienas momentas, mano galva jiems uždėjęs pliusą. tikrino jie apytuštį trolį ir ten vienam kamputyje sėdėjo ir pro langą spoksojo bomžas. tai nepatingėjo jo išvaryti su komentaru – „žmonės pinigus moka ne tam, kad tave uostytų“. gal žiauroka, bet bent šiokia tokia lygybė. ne taip kaip dažnai būna kad paprastus žmones išsitempia lauk baudai, o aromatinguosius tiesiog palieka.

  peace.

   
 2. naz

  2009 balandžio 15 at 15:42

  O aš ir nebūdama kontrolieriumi, kai kas svetimas bando mane fotografuoti, nusisuku.

   
 3. adis

  2009 balandžio 15 at 15:46

  Aš prieš kontrolę irgi nieko neturiu. Esu ir baudas mokėjęs, bet – it’s my own fault, ir čia jokių pretenzijų neturiu.

  Bet visgi tas slėpimasis man kažkaip įdomiai atrodo. Žinoma, egzistuoja tie asmeniniai-psichologiniai dalykai, bet kai jie įtakoja tavo dirbamą darbą ir jo reprezentavimą, ypač, kai tai yra viešasis sektorius – nori nenori tai sukelia įdomesnių minčių ar bent asociacijų ;)

  Ir suprantu, kai nusisuka vienas-du žmonės. Bet kai visa darbuotojų grupė?.. :D

   
 4. naz

  2009 balandžio 15 at 15:53

  Pagal nusistovėjusią tradiciją kontrolierius dažniausiai teršia kas netingi. Norėtum, kad tavo nuotrauka būtų prikabinta prie straipsnelio „Kontrolieriai chamai apiplėšė studentą“? Aišku, tu širdyje žinosi, kad tu čia ne prie ko, bet daug žmonių susidarys nuomonę, kad visgi va „chamas“ pagautas kadre :)

   
 5. adis

  2009 balandžio 15 at 16:08

  Hm… Tai pagal tą pačią schemą ir kiemsargiams reikėtų dangstytis veidus, nes dar kas parašys, kad jie – nusenę alkoholikai, arba šiaip – anachronizmas, ir santechnikams – nes dar kas padarys parašą po nuotrauką „jie turškiasi po šūdus“.

  Nežinau, mano pažiūros – arba tu dirbi savo darbą ir jo nesigėdiji, arba nedirbti to darbo, jei jis tau kokį kompleksą varo.

   
 6. Blondine

  2009 balandžio 15 at 17:01

  O aš irgi nusisuku kai mane darbe fotografuoja. Nes nemėgstu kai mane nepažįstami žmonės fotografuoja ir gatvėje stengiuosi nepakliūti kam į kadrą, nes man tiesog nepatinka kai mane fotografuoja nepažįstami žmonės kurie neaišku kur dės tą nuotrauką ir ką su ją darys. :)

   
 7. bigj

  2009 balandžio 16 at 0:14

  Naz, matėm. pas giją mobiliake >:]

   
 8. Justinas

  2009 balandžio 16 at 7:29

  Po vieno visiems žinomo įvykio Panevėžyje aš nerizikuočiau sveikata juos fotografuodamas…

   
 9. naz

  2009 balandžio 16 at 9:48

  @BigJ Fotošopas viskas ten!

   
 10. Rimantas

  2009 balandžio 16 at 12:07

  Šiaip yra toks visai smagus Giedrės Beinoriūtės filmas apie kontrolierius — „Troleibusų miestas“. Ten jie nenusisuka :). Jei bus proga — pažiūrėkit.

   
 
Popo.lt tinklaraščiai. Hosting powered by   serverių hostingas - Hostex
Eiti prie įrankių juostos